Продавница

×

Error message

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in Drupal\gmap\GmapDefaults->__construct() (line 107 of /home/akvaplan/public_html/akva/sites/all/modules/gmap/lib/Drupal/gmap/GmapDefaults.php).

Почитувани потрошувачи! Веб продавницата на Аква Планет моментално е со информативен карактер и за сега има за цел единствено да Ве информира за карактеристиките на артиклите што ги имаме на продажба. За цените како и за моменталната залиха на прикажаните артикли потребно е да не' контактирате по мејл или на телефонските броеви наведени на страницата за КОНТАКТ