МОНОБЛОК ULISSE S - симплон W836001

×

Error message

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in Drupal\gmap\GmapDefaults->__construct() (line 107 of /home/akvaplan/public_html/akva/sites/all/modules/gmap/lib/Drupal/gmap/GmapDefaults.php).

МОНОБЛОК ULISSE S - симплон W836001

Вертикален излез
Волумен на испирање од 2,5 / 4,5 l, страничен влезен вентил, механизам за реверзибилна цистерна
Седиште од полипропилен и покривка со најлонски шарки W835001
Сет за фиксација WW965068
Тежина: 29,8 кг
Пакување: Во картонска кутија
Стандард: EN 997

Производител:
Колекција:
Материјал:
Должина:
0 cm
Ширина:
0 cm
Висина:
0 cm
Земја на потекло:

Компатибилни артикли