Категории на продукти

Внесете свежина во најинтимниот дел од Вашиот дом

Голем избор на галантерија и опрема за купатила од најпознатите произведители во Европа, како и богат избор на бои и лакови, железарија, браварија, електро материјали, машини и алати.

Врвен квалитет

Нудиме артикли со најдобар квалитет на пазарот!

2 Години гаранција

За квалитетот на нашите артикли зборува гарантниот период.

Бесплатна испорака

Вршиме бесплатна испорака за сите нарачки над 2000 денари.

100% Безбедни

Вашето плаќање како и лични податоци се целосно безбедни.

DANIEL RUBINETTERIE
collection
Ideal Standard
Collection 2021
Vidima
Collection 2020
АУТЛЕТ

Не мора да чекате саем. Кај нас секогаш имате попуст

Hours
Minutes
Seconds
ПОВЕЛЕТЕ ВО АКВА ПЛАНЕТ

Место каде што ќе најдете најширока лепеза на опрема за уредување на вашиот дом

Опрема и галантерија за купатило

Кај нас можете да најдете голем избор на галантерија и опрема за уредување на купатила од најпознатите произведители во Европа.

Проектирање

Нашиот тим ќе изработи детален проект на Вашето купатило на приказ во 3Д, така да ке можете да го видите пред истото да биде изработено.

Стовариште за градежни материјали

Овде имате богат избор на бои и лакови, железарија, браварија, електрика, машини и алати. Покрај тоа АКВА ПЛАНЕТ има производство на п.е. фолии наменети за потребите во градежништвото и индустријата, како и продажба на стреч фолија.

Вашиот дом е наша инспирација

Претворете ја вашата бања во светилиште на спокојство и стил. Откријте го совршениот спој на луксуз и функционалност со нашата извонредна колекција за бањи.

Производи
0 +
Повелете во нашата продавница и најдете се што Ви е потребно за Вашето купатило
Вработени
0 +
Овде сме да Ви понудиме стручна помош секогаш кога Ви е потребна.
Изведени проекти
0 +
Позади нашата експертиза и Вашата доверба стојат огромен број на изведени проекти.
Години традиција
0 +
Ние не сме случајно овде. Ние ја пренесуваме традицијата на занаетот од колено на колено.
Зошто Аква Планет

Традиција што се пренесува со генерации

Компанијата АКВА ПЛАНЕТ ја создадовме во 2001 година како семејна фирма, за набргу да прераснеме во компанија со повеќе од 20 вработени, сместени во простор од преку 800 м2, каде што можeте да најдете прeку 2000 различни артикли наменети за одржување, опремување и уредување на вашиот животен и работен простор. 

Проектирање, реновирање, изведба

АКВА ПЛАНЕТ извршува комплетно реновирање станови, работни простории и слично. Проектирањето вклучува и три димензионална анимација (цртеж), со што добивате целосна слика на Вашиот простор уште пред неговата изведба.

Сервис на водоводна инсталација

Сервисирањето, монтажата и одржувањето на водоводните инсталации е предходник и основа на создавањето на АКВА ПЛАНЕТ. Овој занает како семејна традиција е носечка сила на нашата компанија.

Лиценци за проектирање и изведба

Со цел да излеземе во пресрет на Вашите желби и потреби што е можно попрофесионално, вработивме стручни лица - дипл. инженер архитект, кои поседуваат лиценца ("Б") за проектирање и изведба.

23+
Години постоиме за Вас

БРЕНДОВИ

За квалитетот на производите во нашата продавница доволно зборуваат светски познатите брендови што стојат позади нив.

Ideal Standard Logo