Контактирајтe нé

Контактирајте со нас

Не двоумете се да не побарате доколку Ви е потребна нашата помош .

Продавница

Бул. Партизански Одреди, ББ
1000 Скопје, Р. Македонија

Пишете ни

info@akvaplanet.mk
prodazba@akvaplanet.mk

Телефон

+389 2 307 8 949
+389 2 307 7 007
+389 71 272 980

Работно време

Понеделник - Петок: 07:30-18:00ч.
Сабота: 07:30-19:00ч.

Испратете ни порака

Вашето прашање/барање ќе биде разгледано од страна на нашиот тим и ќе Ви одговориме во најбрз можен рок.